SE ZA PARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


AquA<>StR4nG3R
 
HomeGalleryБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Avanturisticki patuvanja?

Go down 
2 posters
АвторПорака
AquA
Admin
Admin
AquA


Број на мислења : 213
Age : 35
Registration date : 2007-04-19

Avanturisticki patuvanja? Empty
ПишувањеПредмет: Avanturisticki patuvanja?   Avanturisticki patuvanja? Icon_minitimeПон Апр 30, 2007 9:27 pm

koga bi mozele da birate dali da odite na zdodevno setanje ili avanturisticko paqtuvanje sto bi odbrale...Very Happy odgovorot e mnogu ocigleden...no zosto bi otishle na takvo patuvanje i so kogo bi otishle...sto bi sakale da vklucuva patuvanjeto...
Вратете се на почетокот Go down
https://zapari.macedonianforum.net
AquA
Admin
Admin
AquA


Број на мислења : 213
Age : 35
Registration date : 2007-04-19

Avanturisticki patuvanja? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Avanturisticki patuvanja?   Avanturisticki patuvanja? Icon_minitimeПон Апр 30, 2007 9:37 pm

spored mene naj avanturisticki moze da bide patuvanje vo svoja rezija so parterot...so malce pari...so mnogu dozivuvanja da go pominish svetot...nema da vi naprojuvam raboti so bi sakal da gi pravam zs se mnogu samo ke kazam...da nema patuvanja so avion se sto moze da se propa po pat da se proba...da se prevzemaat rizici...to bi mozelo da bide avanturisticki
Вратете се на почетокот Go down
https://zapari.macedonianforum.net
QweenY
Moderator
Moderator
QweenY


Број на мислења : 221
Age : 35
Registration date : 2007-04-24

Avanturisticki patuvanja? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Avanturisticki patuvanja?   Avanturisticki patuvanja? Icon_minitimeВто Мај 01, 2007 2:28 am

MMM...i jas sum za BEZ AVIONI...i poveke rizici...inace bez niv...nema AVANTURA.Vo sekoj slucaj toa patuvanje bi bilo so licnost sto mi znaci...i sakam da gi pominam najludite i nezaboravnimomenti od mojot zivot...nekogash ne e bitno kade si..poveke e bitno so KOGO.ama dobro temava e takva..so ke naglasam od sekogash sum sakala da setam po svetov..taka so edna mapa pokraj mene..voda..i partner sekako Razz

Avanturisticki patuvanja? Onelove
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Avanturisticki patuvanja? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Avanturisticki patuvanja?   Avanturisticki patuvanja? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Avanturisticki patuvanja?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SE ZA PARI :: Opsto :: Patuvanja...-
Отиди до: